Ata Demirer’den ‘Kadın Taksi Şoförü’ Paylaşımı: Umarım Kadınların Sayısı Bu Sektörde de Artar

Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer, bindiği takside kadın şoföre denk gelmesinin üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Demirer paylaşımında ‘Umarım kadınların sayısı bu sektörde de artar zira tertemizdi araba!’ ifadelerini kullandı. 

Gelin birlikte detaylara bakalım…

Ünlü oyuncu ve komedyen Ata Demirer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla magazin gündemine gelmeye devam ediyor.

Ata Demirer son olarak senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, aynı zamanda başrol oyuncusu olduğu ‘Bursa Bülbülü’ ile seyirciyle buluştu. Sosyal medyada film hakkında birçok olumlu paylaşım yapıldı ve Ata Demirer bir kez daha övgülerin odağında yer aldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da ses getirmeye devam eden Demirer, son olarak bindiği bir taksiden paylaşım yaptı.

Ata Demirer, bindiği bir takside denk geldiği kadın şoför ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Demirer, İstanbul’da denk geldiği kadın taksi şoförüne övgüler yağdırdı. Ünlü komedyen, İstanbul’da sadece 16 kadın taksi şoförüne olmasına dikkat çekti ve sayının artmasını umduğunu da dile getirdi. 

Ata Demirer paylaşımında ‘İstanbulda 16 Kadın taksi şöförü varmış, bir tane kaptan da bana denk geldi çok da şahane bir yolculuk oldu .Sordum kendisine hem diğer şöförlerin hem de halkın çok kibar davrandığını, yadırgamadığını söyledi.’ ifadelerini kullandı.

“Umarım kadınların sayısı bu sektörde de artar zira tertemizdi araba!”

Ata Demirer’in bu paylaşımına birçok yorum geldi.

“Güzel insan!”

??

“Bu dünyayı kadınlar ve çocuklar güzelleştiriyor.”

Alın teriyle ekmeğini kazanan kadınlara selam olsun…

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*