Ece Erken, ölen eşinin kardeşi tarafından tehdit edildiğini açıkladı

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy’de bir balıkçı restoranında silahlı taarruza uğrayarak hayatını yitirmişti.

MESAJLARI TEK TEK İFŞA ETTİ

Ünlü sunucu, toplumsal medya hesabından bugün dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Eşinin ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini tabir eden Ece Erken, kendisine atılan bildirileri toplumsal medya üzerinden tek tek ifşa etti.

“KARDEŞİNİN MALLARINA ÇÖKMÜŞSÜN”

Erken, iletilerle birlikte şu tabirleri kullandı;

Sabaha kadar bana tehdit iletisi atan Celal’cik! Sedef’i Acarkent’in güvenliğine göndermişsin. Konutumun önünün kamera imgelerini almışsın.

Sen kardeşinin mallarına çökmüşsün, katillerin peşine 1 saniye düşmemişsin, benim kapı önümün güvenlik kameralarını ne hakla aldırırsın ki!

Aldır! Benim abdestimden kuşkum yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak ne üzülüyordur… Ben hepinize tek başımız yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim ıstırap yok.

“ADAMCIKSIN”

Bu ortada Acarkent’te nasıl bir güvenlik zaafiyeti var ki Sedef A. gidiyor, ‘Ece Erken’in konut önü kamera imgelerini istiyoruz’ diyor ve siz veriyorsunuz. Savcılığa başka şikayette bulunacağız, sen Celal Efendi kardeşinin karısına sabah 6’da ileti atacak kadar adamcıksın!

“MİRAS NE MAKÛS BİR ŞEYMİŞ”

*Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Miras ne makus, ne acı bir şeymiş! Bu beşerler her gün bizdeydi, biz de onlarda, çocuklar bir ortada.

“500 BİN VEREYİM DE SUSUN”

Siz de şahitsiniz tek kuruş almadım! Şafak’ın bir minibüsü kalmış o da bende değil. Kapı önümün manzarasını aldırıyor ağabeyi ve karısı Ece’de mi diye! Ya 500 bin vereyim de susun da Şafak’a bir dua edin! 40’ını bile yapmadınız Rabbim kim ne hak ettiyse yaşatsın.