Edin Visca’dan Trezeguet sözleri!

Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Edin Visca yeni dönem öncesi bordo mavili grubun kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Trezeguet açıklaması

Edin Visca, “Sakatlık olmaması için bizim için büyük güç olacak. Başka oyuncular ne kadar güzel olursa ben de âlâ olacağım.

Trezegeuet’i tanıyorum yeterli bir karakter güzel profesyonel. Biraz konuştuk onunla.

Doğucan ve Eren Kasımpaşa’da esasen çok âlâ oynadılar.

En yeterli transferleri yaptık. En kıymetlisi sakatlık olmasın. Geçen sene bunu çok yaşadık, bizim için düzgün bir dönem olacak.

Play-off oynayacağız, düzgün bir fikstür olacak, birinci maksat kümelere girmek, Trabzonspor camiası bunu hak ediyor” dedi.

“Böyle bir atmosfer yok”

Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına değinen Edin Visca, “Bu lisanı herkesin öğrenmesi gerekiyor. Türkiye’deki insanlara hürmet gösteriyorsun, bilhassa yerli oyuncular rahat konuşabilir, İngilizce de biliyorum. Kamptaki ortamımız dayanılmaz. Ben de artık hatırlıyorum kutlamaları heyecanlanıyorum. Herkese tek tek anlattım, Trabzonspor’un tarihini anlattım. Bazen arkadaşlar maça gelip izlediler. Benim abim Konya maçına geldi ağladı. ‘Böyle bir atmosfer yok’ dedi. Burada beşerler çok seviyor, herkese tek tek anlattım. Şampiyonalar Ligi maçlarına da götüreceğim. Herkese hissetmek yaşatmak istiyorum. Ferdi performansı arttırmak istiyorum. Dünyada bu türlü kutlama olmadı, olmayacak tekrar.” sözlerini kullandı.

“Abdullah Avcı ile konuştum”

Trabzonspor’da ortamından bahseden Edin Visca, “Başakşehir rahat bir kadro, baskı da yok. Başakşehir’de 5-6 yıl birinci 4 içinde olduk. Abdullah Hoca ile konuştum, konfor alanına çıkmak istedim. Trabzon’da çalışan yönetici, lider sağ olsun meskenime üzere geldim. Tekrar yeni bir şeyler yapmak yeni tarih yeni öykü yazmak istiyorum. Ben memnunum, yalnızca bir şampiyonluk değil. Daha fazla kupa kaldırmak istiyorum.” dedi.