Kanserle savaşan sanatçının son paylaşımı sevenlerini üzdü

Bir dönem FLASH TV’de program sunan ünlü sanatçı Hülya Bozkaya, yakalandığı yumurtalık kanseriyle mücadele diyor. Tedavi sürecine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü sanatçıya takipçilerinden çok sayıda destek yorumu geldi.
48 yaşında olan ve aslen Muşlu olan Hülya Bozkaya yumurtalık kanseri hastası. Arabesk, pop ve türkü formatında şarkılar söyleyen Hülya Bozkaya bir dönem Flash TV ekranlarında Ne Çıkarsa Bahtına adlı izdivaç programı sunmuştu.

“YARADANA SIĞINDIM”

Nisan ayının başında sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapan Hülya Bozkaya, “Sevgili gönül dostlarım maalesef ki sizlere güzel haberler veremiyorum. Kemoterapi sonrası çekilen pet sonucunda 3 tane yeni bulgular tespit edildi. Bugün emar çekilecek haftaya konsey toplanıp karar verecek. Yoruldum savaşacak gücüm kalmadı keşke böyle olmasaydı lakin bazen kadere teslim olmak gerek. Yaradana sığındım o ne dilerse o olsun. Kalın sağlıcakla” dedi.

Son olarak şarkı söylediği bir videoyu yayınlayan Bozkaya, “Gitmek için değil kalmak için bütün mücadelem” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin paylaşımına sevenlerinden destek mesajları yağdı. Bozkaya’ya destek olan takipçileri, “Dualarımız seninle, bu hastalığı yeneceksin” yorumu yaptı.

Odatv.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*