Oktay Kaynarca ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor! İşte olay yaratacak o dizi

Ekran dünyasının en etkileyici oyuncularından Oktay Kaynarca yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam için gün sayıyor.

Kendisini çok özleyen hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Oktay Kaynarca’nın ne vakit sete çıkacağı muhakkak oldu.

YENİ DİZİ İÇİN DÜĞMEYE BAŞLADI

En son başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın birdenbire yayından kaldırılmasıyla gündeme gelen Oktay Kaynarca bu olaydan sonra sessizliğe bürünmüştü.

Ancak bu süreçte başarılı oyuncu boş durmadı. Evvel kendi üretim şirketini kurdu sonra da yeni dizisi için düğmeye bastı.

“BEN BU CİHANA SIĞMAZAM”

Oktay Kaynarca’nın ortağı olduğu Hoş Adamlar imal şirketi birinci dizileri Ben Bu Cihana Sığmazam’ın setine çıkmak için gün sayıyor.

Gelen haberlere nazaran ATV’de yayınlanacak dizinin çekimlerine temmuz ayında başlanacak. Dizinin eylülde, yani yeni dönemde ekrana gelmesi bekleniyor.

PELİN AKİL’LE PARTNER OLACAK

Dizide Oktay Kaynarca’ya partner olacak bayan oyuncunun ismi da açıklandı. Buna nazaran Pelin Akil, bu yeni dizide Oktay Kaynarca’nın partneri olacak.

İki oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda da birlikte oynamıştı. Lakin ikili bu sefer partner olacak.

İZLEYİCİ YAKIŞTIRAMADI

Oktay Kaynarca ve Pelin Akil’in yeni dizide partner olacağı ortaya çıkınca izleyiciler bir detaya dikkat çekti. İzleyicilerden kimileri Oktay Kaynarca ve Pelin Akil ortasında 21 yaş fark olduğunu belirtti.

Bunun çok büyük bir yaş farkı olduğuna dikkat çeken izleyiciyi ikiliyi partner olarak birbirine yakıştıramadı.

Hazırlıkların son sürat sürdüğü “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi için birçok unutulmaz üretime imza atan direktör Tarkan Karlıdağ ile senarist Mahinur Ergun, yeni dizinin başarısı için çalışmalarını sürdürüyor.