Shakira ile ayrıldıklarını açıklamışlardı: Pique gecelerde bu türlü yakalandı

Dünyaca ünlü futbolcu Gerard Pique ve Shakira 11 yıldır sürdürdükleri birlikteliklerini geçtiğimiz haftalarda sonlandırma kararı almıştı. Magazin gündemine bomba üzere düşen ayrılık kararı sonrası Pique birinci defa görüntülendi… Hem de yanında sarışın bir bayan ile…

Bir devir “örnek çift” olarak gösterilen Shakira ile futbolcu sevgilisi Gerard Pique’nin bağlantısı resmen sona erdi…

Son haftalarda Pique’nin Shakira’yı aldattığı ve Kolombiyalı müzikçinin uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisini öteki bir bayanla yakaladığı tezleri ortaya atılmıştı. Çift, bu tezlerin akabinde yayınladığı bir ileti ile resmen ayrıldıklarını duyurmuştu.

Shakira ile ortak iki çocukları bulunan Barcelona’nın yıldızı Pique ayrılığın akabinde birinci sefer görüntülendi. Stockholm’de bir partiye katılan Pique’nin yanında sarışın bir bayan vardı. Fotoğraf, partinin gerçekleştiği kulübün sahibi Katrin Zytomierska (44) tarafından basına sızdırıldı. Zytomierska, oğlunun Pique’nin büyük bir hayranı olduğunu söylerken, “Ona giderek oğluma bir kere merhaba demesini rica ettim. Oğlum onun en büyük hayranı! Lakin o bu isteğimi reddetti. Yalnızca bir ‘merhaba’ diyemedi. Ben de intikam olsun diye bu fotoğrafları paylaşıyorum.” dedi.

Konuyla ilgili Pique’den şimdi bir açıklama gelmedi.

45 yaşındaki Shakira ile 35 yaşındaki Pique 2011’den beri yaşadığı münasebetlerini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı.