Ünlü müzikçiye ‘sünnet derisi’ dopingi! Estetikte çıtayı yükselten Seren Serengil’den reaksiyon çeken yol

6 yıl evvel mide küçültme ameliyatı sonrası ‘dumping sendromu’na yakalanan Seren Serengil uslanmıyor. Seren Serengil’in yaşadığı sıhhat problemleri bile aklına başına getirmedi. Daima estetik operasyonlar için ameliyat masasına yatan Seren Serengil artık de yeni doğan bebeklerin sünnet derisi ile kendisini gençleştirmeye çalışıyor.

‘YENİ DOĞAN ERKEK ÇOCUKLARININ SÜNNET DERİSİNİ YÜZÜNE ENJEKTE ETTİRİYOR’

Seren Serengil yeni doğan erkek bebeklerin sünnet derilerini kendi yüzüne enjekte ettirerek estetik ameliyatlarına yenisini ekledi. Küçük çocukların sünnet derilerinin estetik operasyonlarda kullanılmasına reaksiyon veren toplumsal medya kullanıcıları bu teknikte kullanılmak için toplanan sünnet derilerinin bebeklerin ailelerinden müsaade alınarak toplanılıp toplanılmadığını merak eden toplumsal medya kullanıcılar tıpkı vakitte bunun cürüm olacağını da argüman ediyor.

KİLO VERMEK İÇİN MİDESİNİ KÜÇÜLTTÜ DUMPING SENDROMUNA YAKALANDI

2016 yılında kilo vermek için midesini küçülten Seren Serengil’in sıhhat problemleri o mide küçültme operasyonundan sonra bitmek bilmiyor. Kilo vermek için midesini küçültüren hastalarda enderde olsa dumping sendromu hadisesi yaşanabiliyor.

Yemekten kısa müddet sonra mide bulantısı, ishal ve yorgunlukla başlayan dumping sendromu vaklarında hakikat tedavi usulleri hastaya uygulanmazsa kişinin hayat kalitesini değerli ölçüde düşürüyor. Genç ve fit kalmak için başvurmadığı yol kalmayan Seren Serengil mide küçültme ameliyatından sonra bir deri bir kemik kaldı.

‘SEREN SERENGİL’İN ESTETİK AMELİYATLARI ‘PES ARTIK’ DEDİRTTİ’

Seren Serengil dolgu metodu ile yüzde elmacık yükseltme, tekrar dolgu ile çene konturu sertleştirme, ip askı ile kaşlara akım verme, dolgu ile Hollywood çenesi yapma, dudak dolgusu yaptıran sanatçı en son dolgu ile burun ucu pıtlaması yaptırmıştı. Yaşlanmaktan çok korkan 51 yaşındaki müzikçi Seren Serengil en son olarak yaşlanmanın önüne geçmek için yüzünün aşikâr bölgelerine genç görünmesi için sünnet derisi enjekte ettirdi.

Bir hoşluk merkezinde sünnet derisi operasyonunu gerçekleştiren Seren Serengil operasyon öncesinde bir görüntü çekerek yeni doğan bir erkek bebeğin sünnet derisini yüzüne enjekte ettireceğini toplumsal medyadan duyurmuştu.

SÜNNET DERİSİ ENJEKTE ETTİRMEK NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Tıp etraflarında Alloblast tekniği de denilen sünnet derisi tekniği yeni doğan erkek bebeklerden alınan sünnet derisi ile uygulanıyor. Bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroblast hücreleri laboratuvar ortamında ayıran uzmanlar elde ettikleri fibroblast hücrelerini tekrar laboratuvar ortamında çoğaltıyorlar. Son vakitlerde moda olan bu sistem ünlü isimler ortasında yaygın bir halde uygulanıyor.

Seren Serengil’in ‘sünnet derisi’ operasyonu için sizler ne düşünüyorsunuz?