Bahçeli’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz! ‘Nezaketini yine gösterdi’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün 70’inci yaşına girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı, ardından AK Parti MYK toplantısına girdi.

Toplantı öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin doğum günü vesilesiyle kendisine güller ve bir kalem gönderdiğini söyledi.

Erdoğan, “Devlet bey, her zamanki nezaketini, kibarlığını bir defa daha gösterdi. Çok da zengin bir nezaket. Yaşımın miktarınca güller gönderildi. Onun yanında yine kendine has estetiği biçimde olan henüz daha görmedim bir kalem gönderildiğini söylediler. Doğum günümü kutladığı gibi Cumhur İttifakı’nın çalışmasıyla ilgili de birbirimizle tebrikleştik. Yarın da Manisa’ya gidiyorum orada olacağız. Süreci de en güzel şekilde inşallah Mart’ın 31’ine kadar dayanışma içinde devam ettireceğiz.” dedi.

PUTİN’DEN ERDOĞAN’A ‘DOĞUM GÜNÜ’ TELEFONU

Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bugün telefonda konuştu. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, görüşmede Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü tebrik etti.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx