Böylesi Görülmedi! Sünnet Düğününde Takı Rekoru Kırıldı: Paralar Valizlere Sığmadı

İstanbul’da bir aşiret mensubu ailenin oğullarına düzenlendikleri sünnet düğününde takılan takılar herkesi şoke etti. Aşiret düğünlerinde görmeye alışkın olduğumuz manzara bu sefer de sünnet düğününde yaşandı.

6 bin davetlenin katıldığı sünnet düğününde 12 milyon 550 bin TL para takılırken çeyrekler ve yarımlar da hava uçuştu. 7 yaşındaki çocuğa otomobil bile hediye eden oldu.

Aşiret mensubu aile oğluna sünnet düğünü yaptı, Karslıları İstanbul’da buluşturan gösterişli düğünde masalar doldu taştı. Takılan para ise dudak uçuklattı.

Dövizi, Türk Lirası derken deste deste paralar valizlere sığmadı. Paraları saymak için 6 ayrı masada 6 ayrı ekip kuruldu. 6 bin davetlinin katıldığı sünnet düğününde küçük çocuğa 12 milyon 550 bin TL para takıldı. Çeyreği ve yarım altını da cabasıydı. 7 yaşındaki çocuğa otomobil bile hediye eden oldu.

Show Haber’in haberine göre Kars’taki bir aşirete mensup aile, oğullarına İstanbul’da sünnet düğünü yaptı. Masalar doldu aştı, kuş sütünün eksik olduğu düğünde davetlilerin takı şovu damga vurdu. Halaylar, türküler ve şarkılarla geçen sünnet düğünü 12,5 milyon TL takı rekorunun açıklanmasıyla son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx