Bunlar Nasıl Paralar: Acun Ilıcalı’nın 16 Yaşındaki Kızının Doğum Günü Terliğinin Fiyatı Gündemde!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın  özel hayatı magazin gündeminde epeyce merak ediliyor. Özellikle kızlarıyla olan ilişkisi yakından takip edilen Ilıcalı, attığı her adımla merak uyandırıyor. Acun Ilıcalı, son olarak kızı Yasemin’in 16. yaş gününü kutladı. Doğum günü kızı Yasemin Ilıcalı’nın kombin fiyatı ise gündem oldu!

Acun Ilıcalı’nın kızlarıyla olan ilişkisi sık sık gündemimize geliyor.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, özel hayatıyla magazin gündeminden eksik olmayan bir isim. Hem servetiyle hem de özel ilişkileriyle birçok kişi tarafından merak ediliyor doğrusu.

Özellikle de kızlarıyla paylaştığı bu mutlu aile pozları, uzunca bir süre gündemdeki yerini koruyor.

İlk kez 2003 yılında nikah masasına oturan Ilıcalı, 2016 yılında evliliğini noktalandırmıştı. Bu evlilikten ise Leyla ve Yasemin adında iki kız çocuğu dünyaya gelmişti.

Yasemin ve Leyla, gözümüzün önünde büyüdüler desek yeridir.

Leyla Ilıcalı’nın mezuniyet pozlarında da kendisinin ne kadar büyüdüğünü görmüştük. Hatta Acun’un 19 yaşına basan kızına ilk arabasını alması gündem olmuştu.

Şimdi ise Acun’un küçük kızı Yasemin Ilıcalı 16. doğum gününü kutladı.

Kızlarına düşkünlüğüyle bilinen Ilıcalı, elbette bu önemli günü de kaçırmadı. Partide yerini alan Acun Ilıcalı, kızlarıyla fotoğraflarını paylaşmayı da ihmal etmedi.

Acun Ilıcalı, kızı Yasemin’in doğum gününden fotoğraflarını paylaşarak sosyal medya hesabından da kutladı.

Ilıcalı paylaşımında ‘Benim canım prensesim.. Bir yaş daha büyüdün. Bugünü seninle geçirmek, seninle pasta üflemek öyle güzel ki. İnşallah nice sağlıklı, mutlu yılların olur. Seni çok seviyorum..’ ifadelerini kullandı.

Doğum günü partisinin en çok konuşulan detayı ise 16 yaşına basan Yasemin Ilıcalı’nın kombin fiyatı oldu!

Lila renginde bir elbise ve terlik tercih eden Yasemin Ilıcalı’nın kombin fiyatı, duyanları şok etti. 

Yasemin Ilıcalı’nın lila elbisesinin fiyatının 8 bin 450 TL olduğu ortaya çıktı. Terliklerin fiyatı ise tam 21 bin 950 TL. Yani görmüş olduğunuz bu kombin toplamda 30 bin 400 lira!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx