SBK’lı kirli ağı deşifre ediyoruz: Kılıçdaroğlu beslemesi Tuncay Özkan’ın tetikçi ordusu… Hangi gazeteciler listede

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Köşe yazarları üzerinden parti içi meseleler tartıştırılıyor. Ben kimin nereden ne kadar maaş aldığını iyi biliyorum” sözleriyle başlayan tartışma büyüyerek sürüyor. CHP’nin bazı kanallarla imzaladığı akçeli işlerin üzerine düşen Odatv kamuoyunda olağan şüpheli olarak gösterilen isimlere söz hakkı verdi.

İLGİLİ HABER: Kılıçdaroğlu beslemesi gazetecileri de açıklamalı… Adaylığı için kimler psikolojik harp yürüttü… 367 milyon nereye harcandı

İLGİLİ HABER:CHP’den para alan gazeteciler iddiasını ortaya attı… Hepsine açtık, sorduk… Kimler sinirlendi, kimler yanıt vermedi, kimler kabul etti

HODRİ MEYDAN DEDİK SES YOK

Odatv’nin konunun üzerine gitmesi üzerine ses CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Odatv’ye “para kaynakları nereden sorun” diyerek iftira atan Kılıçdaroğlu’na “Odatv’yi satın alamayan Kılıçdaroğlu Odatv’ye çamur attı… Hodri meydan soru sormayı bırak belge açıkla… FETÖ – AKP maliyecilerinden sonra sen de hesap uzmanı olarak gel incele” haberimizle çağrı yapalı 5 günü geçti henüz tek kelime ses gelmedi.

İLGİLİ HABER: Odatv’yi satın alamayan Kılıçdaroğlu Odatv’ye çamur attı… Hodri meydan soru sormayı bırak belge açıkla… FETÖ – AKP maliyecilerinden sonra sen de hesap uzmanı olarak gel incele

OPERASYON MERKEZİ DEŞİFRE OLDU

Seçim yenilgisi öncesi uyarılarda bulunan Odatv’yi dinlemeyen ve hezimete uğrayan CHP yönetimi sonrasında ise Odatv’ye karanlık ortaklarıyla saldırılarda bulunmaya devam ediyor. Hesabı verilemeyen 367 milyonluk reklam parası skandalının göbeğinde yer alan ve seçim gecesi yaptığı manipülasyonla tepkilerin odağında yer alan KRT ve ANKA’nın gizli sahibi eski CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan koordinesinde yapılan kirli saldırıları Odatv belgeleriyle ifşa ediyor…

İLGİLİ HABER: CHP’de hesaplar açıldı… 367 milyon TL nereye gitti… Gözler bu ikilide: Kuşoğlu ve Özkan

KANITLADIK HALA İSTİFA ETMEDİ

Hakaret ve tehdit suçlarından hakkında dava olan suç makinesi trolleriyle Odatv’ye saldıran ve deşifre olan Tuncay Özkan şimdi ise strateji değiştirerek kimsenin adını dahi bilmediği karanlık bazı haber sitelerini kullanıyor. “Bu troll başı dediğiniz isimle ile ilişkimi ispatlayın istifa edeyim” diyen Tuncay Özkan, Odatv’nin belgeleriyle ilişkisini ortaya koymasına rağmen kulağının üzerine yatmaya devam ediyor.

İLGİLİ HABER: Odatv, kirli ilişkiler ağını açıklıyor… Tuncay Özkan’a 5 soru

KİRLİ İŞLERİN PRENSİ: TUNCAY ÖZKAN

Troll operasyonu deşifre olunca karanlık sitelere işi ihale eden çetenin başı Kılıçdaroğlu’nun o dönem danışmanı Tuncay Özkan, haberleri yayma görevini ise KRT Genel Müdürü Adnan Bulat‘a verdi. (Gazeteler o günlerde haberi bu şekilde gördü)

Odatv’nin haklı bulunduğu bir soruşturmayı doğruymuş gibi lanse eden, Odatv’nin tam 7 kez kapatılıp yöneticilerinin içeri atıldığı ve sindirilmek istendiği bir dönemle ilgili yaşananları çarpıtmaya kadar vardıran bu sitelerin kamuoyundan sakladığı ise şu: KRT ve diğer kullanışlı gazetecilerin yazdığı ilgili o vergi soruşturmasından Odatv aklandı.

Odatv’ye operasyon amaçlı kullanılan ve para akıtılan bu sitelerden birinin sahibi piyasayı dolandırması ve gazetecilerin paralarını dahi vermemesi ile biliniyor. Diğeri ise kirli bir ağın göbeğinde yer alıyor.

İLGİLİ HABER: Nedir bu medya operasyonlarının sırrı

Sözcü ve Cumhuriyet dahil 32 yayın kuruluşunun yayınladığı reklamın faturasını yayınlayıp sadece Odatv yayınlamış gibi yalan haber yapan Tuncay Özkan emrindeki sözde gazetecilerin maskelerini düşürüyoruz.

SBK’NIN YA CHP YÖNETİMİ İLE İLİŞKİSİ

Haksız kazançla elde edilen “mal varlığı değerini aklama” suçundan tutuklu bulunan SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ın hep iktidar ile ilişkisi üzerinde duruldu ya CHP yönetimi?

Kılıçdaroğlu’nun tetikçisi çete başı Tuncay Özkan’ın adamı KRT’nin müdürü Adnan Bulut’un kendisi gibi Karslı olan Sezgin Baran Korkmaz’la kirli ilişkisini ifşa ediyoruz.

KARS ÇETESİNİN KARANLIK İŞLERİ NELER

Odatv’ye karşı haber yaptırılan bu site kimin ve kimlerle ilişkisi var?

Anlatalım;

Sitenin sahibi Hakan Kılıç, kendisi gibi Karslı olan Adnan Bulut‘un yakın dostu ve Sezgin Baran Korkmaz’ı aklayıcı haberler yapıyor, yaptırıyor. Hakan Kılıç’ın SBK adına belgesel bile çekmişliği var…

Tuncay Özkan’ın liderliğini yaptığı çetede yer alan Hakan Kılıç’ın SBK ile bağlantısını bir diğer dostu Görkem Gökçe sağlıyor.

SBK Holding’de işleri yürüten Görkem Gökçe’nin haberlerine KRT‘de sıklıkla rastlamak mümkün.

SaBıKa HOLDİNGE DAVA AÇAN AVUKAT

Peki soralım Görkem Gökçe’nin adını kamuoyu nereden hatırlıyor?

Anlatalım;

Görkem Gökçe, dönemin CHP İstanbul Milletvekili ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi‘nin SBK aleyhinde başlattığı SaBıKa Holding kampanyasına dava açtı. Üstelik bu davayı açarken de kendisinin ve ailesinin sosyal demokrat kökenli olduğunu, “SaBıKa Holding” ifadesinin partiye ‘yakışmadığı’nı öne sürerek aslında aba altından sopa gösterdi.

O zaman gözlerden kaçan detay şu cümlede saklı: “CHP Genel Başkan Yardımcısı, milletvekili, belediye başkanı, il ve ilçe yöneticisi birçok tanıdığım, dostum bulunmaktadır”

SİLİNEN FOTOĞRAF VE AKLA GETİRDİKLERİ

SaBıKa Holding broşüründe avukat Görkem Gökçe hakkında “Sezgin Baran Korkmaz’dan sonra SBK Holding’in başına geçti. BORAJET’in satın alınması sürecinde aktif rol oynadı. SBK’nın yargı ayağını kontrol ettiği düşünülüyor” ifadeleri yer alıyor.

(Görkem Gökçe’nin apar topar silinen fotoğrafı)

Görkem Gökçe en son CHP çalışanı Barış Bozkurt’un paylaşıp sildiği Kemal Kılıçdaroğlu ile otel koridorlarında selamlaşıp tokalaştığı anlarla haberlere konu olmuştu.

İlgili haber: Kemal Kılıçdaroğlu’nun anonsçusu o paylaşımı inkar etti, Odatv’ye açıkladı

SBK’NIN ELİ BAŞKA HANGİ İSİMLERE UZANIYOR

Odatv’ye eşzamanlı saldırılarda yer alan Kılıç’ın Twitter sayfası, sadece Tuncay Özkan ve Adnan Bulut beğenileriyle dolu…

Tuncay Özkan’ın yönettiği klikte yer alan Hakan Kılıç’ın SBK’dan başka kimlerle ilişkisi var sorusu da akıllara geldi.

Bu ekibin, seçimi kaybetme pahasına Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığı için en önde çalışan; seçim yenilgisi sonrası ise değişim değil Kılıçdaroğlu cephesinde yer alan isimlerden kurulu olduğu ilk bakışta göze çarpıyor.

KİTAPLARINDA SBK’YI AKLAYAN GAZETECİLER KİM

Ne demiştik SBK’nın hep iktidar ile ilişkisi üzerinde duruldu ya CHP’li gazeteciler? SBK ile ilişkili bazı gazeteciler atlandı; Bunlar sol görünümlü kullanışlı isimler…

Biz soralım siz anlayın:

Tuncay Özkan’ın başı çektiği bu SBK’lı karanlık lobinin içinde başka kim mi var dersiniz?

Odatv’yi hedef alan kampanyaya ateş taşıyan aynı isimli kullanışlı iki çömez gazetecinin birlikte kaleme aldıkları kitaplarında SBK ile ilgili neler yazıyordu dersiniz?

Eski kitaplarında SBK’yı aklayan, kitap öncesi Sezgin Baran Korkmaz’la yalısında buluşan ve son kitaplarını SBK’nın avukatına imzalayarak “En büyük silahımız hafızamız olsun” yazanlar kimler dersiniz?

KİMİNE AKITILAN PARALAR KİMİNE DAVALAR

Aynı SBK avukatlarının dava açtığı Soner Yalçın’la bitirelim haberi…

SBK’nın ipliğini pazara çıkaran, yolsuzluklarını Odatv ve Sözcü’de yazan Soner Yalçın “Kendi mahallemizle de hesaplaşacağız” diyerek SBK’nın hayat hikayesini ve kirli işlerini şöyle anlatmıştı:

“Türkiye, ne hâle getirildi nasıl kahrolmayız? Para, herkesi kazanıyor; para yemini yutmayan kalmadı ülkede!

Hadi kimi gazeteciler ‘hemşehri’ ilişkisinden Sezgin Baran Korkmaz övgü yarışına girdi. Ya devlet?

Bu ülkenin MİT’i, Emniyet’i, Jandarması veya MASAK’ı yok mu?

Kurumlar istihbarat çalışması-araştırması yapmıyor mu artık? Sıradan bir ‘iş adamından’ bahsetmiyoruz; milyon dolarla ödeyip milli şirketleri alıyor.

Devlet, ‘nereden buldun’ diye sormuyor!

Devlet, ‘değirmenin suyunu’ hiç merak etmiyor, sorgulamıyor!

Devlet sadece siyasi muhaliflerinin peşinde çünkü! ‘Varlık barışı’ adı altında yurt dışından gelen paraların kaynağını hiç irdelemiyor. Ya sonra:

Dün, Reza Zarrab ile dünyaya rezil olduk.

Bugün, Sezgin Baran Korkmaz ile oluyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx